Co jsme?

Jsme firmou, která podniká v obchodu s vínem už bezmála čtvrt století. Začali jsme na počátku devadesátých let minulého století jako velkoobchod, v prvních letech tohoto století jsme rozšířili svou činnost otevřením vinotéky „U dvou andílků“ v ulici Na Petynce v pražském Břevnově, v roce 2010 přibyla druhá vinotéka „Z radosti“ na Bělohorské ulici ve stejné části Prahy 6 a konečně tři roky nato byla otevřena třetí vinotéka „Vínečko na Bořislavce“ v Praze – Dejvicích.

Co chceme?

Od samého začátku byla naše činnost zaměřena na moravská vína z produkce menších a středních vinařů. V tomto směru chceme pokračovat i v e-shopu.

Chceme vám nabídnout širokou škálu odrůdových vín od bohatého výběru výborných vinařů. Kromě lahvového vína bude v naší nabídce i víno ve větších „nádobách“. Půjde zde především o sudové víno o objemu 5 a 10l v tzv. bag-in-boxu (dát do linku, viz. Odkaz bag in box)

Kromě toho budete mít u nás k dispozici i třílitrové bag in boxy se stáčeným velmi kvalitním sudovým vínem s cukernatostí hroznů odpovídající přívlastkovým vínům.

 

Co pro to uděláme?

Naší snahou bude umožnit svým zákazníkům nejkratší a nejpohodlnější přístup ke kvalitnímu vínu za cenu nižší než je v kamenném obchodě. Na základě Vaší internetové objednávky připravíme vybraná vína k odběru v dohodnutém termínu.

Odběr bude možný ve dvou základních variantách – osobní v odběrovém místě anebo dodáním přímo na Vámi uvedenou adresu. Každá z těchto variant má své přednosti.

 

Máme zkušenosti a dobré kontakty na výrobce, teď jsme navíc našli odvahu začít i obchodování na internetu. Vyzkoušejte naše služby, ochutnejte naše vína a věříme, že budete spokojeni stejně jako naši dlouholetí zákazníci, jejichž věrnost je vizitkou naší práce.

 

Za internetový obchod dobrevinopraha.cz

 

Vinotéka z radosti s.r.o.

Ladislav Máčai, jednatel a provozovatel obchodu

Vyhledávání

Kontakt

Vinotéka z radosti s.r.o. Bělohorská 1690/128
Praha 6 - Břevnov
16900

Číslo účtu pro platbu předem bankovním převodem 102731306/0300
605802110

Osobní odběr:

Praha 6
Vinotéka z radosti, Bělohorská 1690/128

Nejprodávanější zboží